13 Кві 2016

Пропонуємо юним харків’янам приєднатися до «Кадетів поліції»

Навчання за програмою «Кадети поліції» проходить з урахуванням вікових особливостей її учасників.

Відповідно до віку вони поділяються на дві групи: від 9 до 13 років – «Молодші кадети поліції», від 14 до 18 років – «Старші кадети поліції».

Ця програма реалізується за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

11 квітня між ВСБ «Еліта нації» та Харківським національним університетом внутрішніх справ було підписано «Положення про організацію освітнього процесу за програмою «Кадети поліції», в рамках якої її учасники мають пройти теоретичний курс по основах роботи правоохоронних органів, виконають практичні заняття, фізичні вправи та безпосередньо ознайомитися з роботою патрульної поліції Харківської області.

Як зазначив президент ВСБ «Еліта нації», радник голови ХОДА Олексій Курцев, програма має на меті патріотичне виховання та виявлення молоді з особливими здібностями.

Основними завданнями програми є:

– формування в учасників стійкої системи знань про сучасну державу і право, громадянське суспільство, права та обов’язки людини, роль та місце правоохоронних органів у захисті прав і свобод громадян;

– формування навичок правомірної поведінки, позитивних мотивів активної участі в суспільному житті країни, зокрема – здійснення, у разі потреби, допомоги органам держави у боротьбі з правопорушниками;

– виховування в учасниках особистісних рис громадянина України, патріотизму, поваги до державної символіки, традицій та звичаїв українського народу, переконання в необхідності суворого дотримання законів, негативного ставлення до протиправних вчинків, формування здорового способу життя;

– надання соціальної допомоги та здійснення правового виховання дітей з малозабезпечених та неповних сімей, дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб, дітей з сімей загиблих працівників правоохоронних органів.

Анкету на участь у проекті можна заповнити тут.

Інформація для батьків:

Для участі в програмі «Кадети поліції» необхідна письмова згода батьків чи піклувальників кадета, довідка про гарний стан здоров’я від лікаря та відсутність заборони на виконання фізичних вправ. Учасники програми будуть розділені на групи в кількості 15 учасників і до кожної групи буде призначено відповідальну особу. Для участі в програмі учасники повинні мати спортивну форму, футболку з шевроном “Кадети поліці”, кепку з шевроном “Кадети поліці”, спортивне взуття, предмети особистої гігієни – для практичних зайнять та спортивної підготовки. Для теоретичних зайнять – сорочка з шевроном “Кадети поліці” та чорні брюки й туфлі.
УВАГА! Для дітей вимушених переселенців, дітей з малозабезпечених сімей, дітей з сімей загиблих працівників правоохоронних органів, та для дітей інших окремих категорій соціально незахищених верств населення, спеціальний одяг з шевроном “Кадети поліції” буде надаватись безкоштовно при пред’явленні відповідних документів.

Залишити відповідь