школа журналіста media school в еліта нації

Школа молодого журналіста “MEDIA SCHOOL”

Мета проекту - поштовх до активізації інформаційних процесів серед молоді та підростаючого покоління, через навчання базовим навичкам журналістської майстерності.

Детальніше
английский для детей с элитой нации

Англійська мова для дітей “Smart Owl”

Унікальний соціальний проект з вивчення англійської мови для дітей . Робоча програма має на меті розвиток іншомовної комунікативної компетенції у маленьких слухачів.

Детальніше
элита нации greek week

Студентський тиждень “Greek Week”

Проект «GREEK WEEK» сприяє організації дозвілля студентів Харківщини, обміну досвідом, спілкуванню, спортивному, культурному, інтелектуальному та творчому розвитку молоді.

Детальніше
бал-макскарад харьков, еліта націі

Благодійний бал – маскарад

Громадська організація «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» з великим успіхом провела вже чотири Благодійні бал-маскаради у місті Харків, аналогів яким немає в Україні.

Детальніше
кадеты полиции, элита нации

Освітній проект для дітей “Кадети поліції”

Проектом передбачено правову освіту школярів, підлітків та молоді, здійснення їх культурно-патріотичного виховання, формування стійкої законослухняної поведінки

Детальніше
европейский центр иностранных языков

Європейський центр іноземних мов

Мета: приєднання Харківського регіону і України в цілому до ділового, освітнього, наукового та культурного простору країн Європейською союзу, реалізація плану заходів в рамках «Року англійської мови»

Детальніше
  • 1
  • 2