14 Лип 2017

Заняття в рамках проекту “Школа лідерства ХОДА”

Сьогодні до учасників проекту “Школа лідерства ХОДА” завітав Заступник директора Департаменту науки і освіти ХОДА – начальник управління освіти і науки Ігнатьєв Володимир Васильович!

Спікер розповів про свій не простий і тернистий шлях до успіху, про роботу, структуру та завдання Департаменту, шляхи розвитку, зміну у навчальному процесі на Харківщині та Україні в цілому в підпорядкованих Департаменту закладах освіти!

Розгорнуто і доступно відповідав учасникам на питання, вступав з ним в активну дискусію, щодо проблемних питань стосовно реформи освіти в Україні, дошкільних, шкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, інтегрованої освіти дітей, освіти дітей та молоді з обмеженими потребами та інші проблемні питання стосовно освіти в Україні.

Учасники отримали незабутні, корисні знання та позитивіні емоції!

Продуктивною роботою закінчився вечір п’ятниці!

Бажаємо успіхів у подальшому навчанні!

Нагадуємо, що проект “Школа лідерства ХОДА” розроблений Громадською організацією “Всеукраїнське студентське братство “Еліта Нації” реалізується за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківського обласного центру молоді.

Партнери проекту:

– Готель Харків;

-Фармацевтична компанія “ANANTA” ;

-Тренінг-центр “Лідер”.

Залишити відповідь