14 Лип 2017

Заняття в рамках проекту “Школа лідерства голови ХОДА”

Сьогодні до учасників проекту “Школа лідерства голови ХОДА” завітав Заступник директора Департаменту науки і освіти ХОДА – начальник управління освіти і науки Ігнатьєв Володимир Васильович!

Спікер розповів про свій не простий і тернистий шлях до успіху, про роботу, структуру та завдання Департаменту, шляхи розвитку, зміну у навчальному процесі на Харківщині та Україні в цілому в підпорядкованих Департаменту закладах освіти!

Розгорнуто і доступно відповідав учасникам на питання, вступав з ним в активну дискусію, щодо проблемних питань стосовно реформи освіти в Україні, дошкільних, шкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, інтегрованої освіти дітей, освіти дітей та молоді з обмеженими потребами та інші проблемні питання стосовно освіти в Україні.

Учасники отримали незабутні, корисні знання та позитивіні емоції!

Продуктивною роботою закінчився вечір п’ятниці!

Бажаємо успіхів у подальшому навчанні!

Нагадуємо, що проект “Школа лідерства голови ХОДА” розроблений Громадською організацією “Всеукраїнське студентське братство “Еліта Нації” реалізується за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківського обласного центру молоді.

Партнери проекту:

– Готель Харків;

-Фармацевтична компанія “ANANTA” ;

-Тренінг-центр “Лідер”.

Залишити відповідь