25 Вер 2014

Ярмарок проектів

У кінці вересня в Національному університеті ім. Ярослава Мудрого відбувся “Ярмарок проектів”. Організатором заходу виступає ВСБ “Еліта нації”. Партнерами акції стали Ліга студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого та творче об’єднання Flowers for Lawyers, учасники якого з великим задоволенням дарували всім жінкам та дівчатам квіти.

Мета проведеної акції – інформування студентів про заходи, які будуть проведені організацією “Еліта нації” протягом учбового року, а також які проекти існують під керівництвом Ліги Студентів.

Благодійний бал-маскарад «За мир!», конкурс “НЮУ має талант”, турнір з боулінгу, кубок КВН, фотокрос (конкурс фотографів із завданнями) – заходи, до яких пропонує долучитися ВСБ “Еліта нації”.

Ліга студентів заохочує усіх бажаючих стати учасником Lawyers FM, дискусійного клубу, Lawyers TV або відвідати літературні вечори SENSE.

Слід зазначити, що такі акції – це важливі події, які не тільки підіймають настрій на весь день, але й інформують про цікаве й змістовне студентське життя.

Звісно, кожній дівчині було приємно отримати квітку від творчого об’єднання Flowers for Lawyers. Деякі студентки університету поділилися, що такі прості, але водночас приємні вчинки, як дарування квітів, рідко трапляються в сучасному житті. То ж даруйте квіти незалежно від свят, даруйте квіти своїм близьким і друзям, адже так приємно спостерігати за щирою усмішкою, блиском в очах людини, яка отримала такий презент. Не має значення, буде це букет троянд або звичайні польові квіти, головне – це знак уваги! А також слід пам’ятати, що в стінах НЮУ ім. Ярослава Мудрого навчається талановита, всебічно розвинена молодь. Тож долучайтесь і ви до нових проектів та беріть участь у заходах студентських організацій!

Залишити відповідь