28 Лис 2018

ГО «ВСБ «Еліта Нації» – п’ять років!

Друзі! Як не крути, а нам вже 5 років! Багато це чи мало – ми не знаємо. Знаємо, що поряд з нами надійні друзі та парнери.

Ми були б не щирими, як би не згадали сьогодні про них. Це Харківська обласна державна адміністрація і Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, телекомунікаційна компанія «Тріолан» та Харківсткий національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, фармацевтична компанія «Ананта» та Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, готель «Харків» та Харківський національний університет внутрішніх справ, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Харківський національний медичний університет, Харківська обласна студентська рада та Українська Академія Лідерства, бізнес-центр «Інжек», кондитерська група «Лісова казка», товариство з обмеженою відповідальністю «МК «М’ясний» і звичайно ж Комунальна установа «Харківський обласний центр молоді». Дякуємо всім, хто нам допомагав, допомагає і буде допомагати. Ми цінуємо це.

Вже склалась певна традиція підрахунку та вимірювання зробленого за певний час. Але як можна виміряти радість викладача з англійської мови коли він бачить успіхи свого учня, чи, як підрахувати емоції переможців «Школи Лідерства», які захистили свій проект перед головою ХОДА? Чи випускників «Школи молодого письменника» у яких з’явились перші друковані твори? Це не можна підрахувати чи конвертувати у математичні символи, тому, що ГО «ВСБ «Еліта Нації» – велика дружня родина, група людей об‘єднана єдиною метою: вихованням справжньої, інтелектуальної еліти нації, людей, які готові служити суспільству та своїй державі.

Ми вдячні всім учасникам наших проектів, за те, що ви повірили в нас і долучились до нашої діяльності. Для нас велика честь і радість бачити ваш подальший стрімкий розвиток.
Окрема подяка всім викладачам та тренерам, менторам та кураторам наших проектів, за довіру й справді неймовірно великий особистий вклад.
Одним словом: ДЯКУЄМО!

З повагою та вдячністю, вся команда Всеукраїнського студентського братства «Еліта Нації».

Залишити відповідь