14 Гру 2018

Діти, що потребують допомоги отримали нові шкільні рюкзаки

13 грудня 2018 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця за ініціативи Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів була проведена благодійна акція для дітей, котрі потребують допомоги.

Більше півтори сотні дітей підуть до школи з новими рюкзаками, які надало Посольство ОАЕ в Україні завдяки співробітництву з Благодійною Організацією Мухаммада Бін Рашида Аль Мактума за підтримки та безпосередньої участі громадської організації “Всеукраїнське студентське братство “Еліта Нації”.

Захід організовано у рамках ініціатив Посольства ОАЕ у Рік Заїда. «Людина – найдорожча цінність. Багатства нічого не варті, якщо вони не служать людям, і держава серед всіх своїх справ має віддавати перевагу турботі про людину і вихованню громадянина». Ці слова належать засновнику та першому Президенту Об’єднаних Арабських Еміратів шейху Заїду Бін Султан Аль Нахайану, сторіччя від дня народження якого широко відзначається в арабському світі у 2018 році.

Підтримали благодійний захід ректорат і студенти ХНЕУ ім. С. Кузнеця, влаштувавши для гостей святковий концерт. Керівник політичного, економічного та інформаційного відділів посольства ОАЕ в Україні мадам Наджла Аль-Раїс привітала присутніх у актовому залі університету та зазначила, що цей захід стане спільним кроком на зближення між арабським та українським народами, й поступово відкриє нові можливості для співпраці та культурного обміну.

Після концерту, дітям провели екскурсію по університету, де вони змогли ознайомитись з його історією та сучасністю, дізналися про можливості, що відкриваються перед студентами під час навчання у ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Висловлюємо щиру подяку Посольству ОАЕ в Україні, особисто керівнику політичного, економічного та інформаційного відділів посольства ОАЕ в Україні мадам Наджла Аль-Раїс, ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Благодійній Організації Мухаммада Бін Рашида Аль Мактума за підтримку та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Залишити відповідь