02 Лют 2019

Підписано Меморандум про співпрацю з УНІКОН

Меморандум про співпрацю між ГО «ВСБ «Еліта Нації» та Харківським університетським консорціумом підписали Президент консорціуму Людмила Бєлова та Президент нашої організації Олексій Курцев. Строк дії документу – 3 роки. Цим документом закріплено наміри проводити спільні заходи для студентської молоді в сфері освіти та науки. Таких, як конференції, семінари, тренінги та заходи спрямовані на розвиток молодіжної політики в Харківській області. За необхідності студенти навчальних закладів зможуть проходити виробничу практику на базі нашої громадської організації.
Про можливості, які створює наше братство для студентської та учнівської молоді розповіла присутнім Анастасія Кладійова. Вона презентувала для представників Харківського університетського консорціуму, студентів та магістрів ХарРІ НАДУ два проекти: «LEADERLAND» та «Кампус». Розповідь про них викликала жваву зацікавленість в присутніх. Учасники події активно ставили цікаві питання. Президент консорціуму та директор ХарРІ НАДУ Людмила Бєлова навіть запропонувала один із кампусів зробити на його базі. 

Харківський університетський консорціум це об’єднання вищих навчальних закладів міста Харкова заради співробітництва, поєднання інформаційних, кадрових та фінансових ресурсів для розвитку в сфері науки та освіти, підвищення потенціалу учасників Консорціуму, конкурентоспроможності в національному та міжнародному рівнях.

Залишити відповідь