31 Гру 2018

Звіт за 2018-й рік

2018-й рік став роком активних дій та впровадження у життя важливих ініціатив і проектів.

Взимку учасники проекту «Школа лідерства ХОДА» проходили стажування в профільних департаментах та набирались досвіду для роботи над своїми проектами. У цей час у нас з’явились партнери в місті Куп’янськ де ми спільно запустили два проекти: «Школа лідерства- Куп’янськ» та проект з вивчення англійської мови «Smart Owl». Впевнено можемо сказати, що масштабування проектів пройшло успішно і сподіваємося, що наші партнери продовжать почату справу.

Протягом року Всеукраїнським студентським братством «Еліта Нації» для молоді Харківщини створювалась низка інноваційних проектів, спрямованих на активізацію шкільної та студентської спільноти.

Важливим етапом у діяльності братства стало підписання меморандумів про співпрацю з ХНПУ імені Г. С. Сковороди, ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та ХНТУСГ імені Петра Василенка. Передбачається подальше підписання меморандумів в наступному році з іншими закладами вищої освіти м. Харкова.

Протягом року ГО “ВСБ “Еліта Нації“ взяла участь в урочистих, пам’ятних та святкових заходах: «Вертеп-фест», «День вишиванки», заходах присвячених Дню Незалежності та національного прапора, Дню пам’яті жертв голодоморів, Дню волонтера. Долучилась до флешмобів: «Привітай Україну!», та «Чоловіки проти домашнього насилля». Члени братства побували в школах Харківської області з серією кінопоказів патріотичного спрямування.

Влітку завершився другий сезон проекту «Школа лідерства ХОДА». Тепер учасники, які успішно захистили свої проекти займаються їх практичною реалізацією.

Восени у випускника проекту «Школа молодого письменника» Микити Лукаша вийшла з друку його перша книга.

Проекти нашого братства знайшли підтримку і у наших нових партнерів: Larina Language Academy та пососольства ОАЕ в Україні. Завдяки їх підтримці наша організація відкрила новий сезон проекту з вивчення англійської мови «Smart Owl» та отримала допомогу для розвитку своїх освітніх проектів.

За підтримки та безпосередньої участі нашої громадської організації проведено благодійну акцію для дітей, котрі потребують допомоги. Дві сотні дітей отримали нові шкільні рюкзаками, які надало Посольство ОАЕ в Україні завдяки співробітництву з Благодійною Організацією Мухаммада Бін Рашида Аль Мактума.

Протягом року постійно зростала кількість членів та прихильників нашого братства. Ми щиро дякуємо всім за довіру та будемо генерувати якомога більше хороших подій та новин.

Закінчується 2018-й рік. Бажаємо вам, щоб чарівне новорічне свято подарувало нові сили та натхнення для добрих справ. Віримо, що наступний рік принесе багато незабутніх та позитивних емоцій, буде наповнений приємними подіями, незабутніми враженнями та цікавими зустрічами. Бажаємо щоб наступний рік був вдалим та успішним. Завзятості, віри в себе і сили зробити все, що задумано!

Обіцяємо, що проекти «ВСБ “Еліта Нації» у 2019 році будуть ще масштабнішими та яскравішими!
Приєднуйтесь до нас! З Новим роком!

Залишити відповідь