14 Гру 2018

Члени братства відвідали відкриття Центру вивчення арабської мови

Напередодні в ХНЕУ імені Семена Кузнеця урочисто відкрили Центр вивчення арабської мови, який створено за підтримки Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні. Відвідали подію і члени нашого братства, на чолі з Президентом організації Олексієм Курцевим.
Це вже не перший досвід відкриття подібних центрів для університету. Але зважаючи на те, що арабська мова – п‘ята за вживаністю у світі, – сьогодні було закладено міцний фундамент багатовекторного співробітництва та надійного партнерства між Україною та арабськими державами.
Почесну місію відкриття виконали голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична та Другий Секретар Посольства ОАЕ в Україні Пані Наджла Аль-Раїс.
Ми впевнені, що відкриття Центру вивчення арабської мови стане кроком на зближення арабської та української культур, відкриє нові можливості для співпраці, культурного, освітнього та наукового обміну між країнами.
З відкриттям такого Центру у студентів університету з’явилась можливість вивчати арабську мову, культуру та традиції, адже отримані знання стануть основою для налагодження котактів, встановлення міцних міжнародних зв’язків. А для університету Центр вивчення арабської мови безумовно додасть конкурентних переваг та буде поштовхом для розвитку тісної співпраці з міжнародними партнерами.

Залишити відповідь