школа лидерства

Школа лідерства ХОДА

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

На даний момент існує необхідність перетворень в країні і для цього потрібні кадри з нестандартним мисленням, але це потреба не тільки в відповідальних працівниках – це потреба в молодих, наснагливих, амбіційних людях, які здатні стати локомотивом реформ та змін у суспільстві. Саме тому і виник проект “Школа лідерства Харківської обласної державної адміністрації”, який здатен не тільки виявити таких особистостей, а й забезпечити їм комплексну підготовку.

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

Мета  проекту – залучення молоді в діяльність, що сприяє формуванню у молодого покоління активної життєвої позиції, а також участь в суспільно-політичному та економічному житті суспільства на основі становлення й розвитку лідерських якостей та управлінських здібностей, що реалізуються в процесі проведення перетворень в країні.

Завдання проекту:

  • провести комплексну підготовку нових молодих лідерів, в результаті чого з’являться фахівці, готові самостійно ініціювати та реалізовувати проекти в області соціальних і політичних технологій;
  • долучити активних молодих людей до вирішення актуальних соціальних і державних завдань;
  • запустити в регіоні нові громадські ініціативи та розвивати проекти;
  • популяризація органів державної влади серед молоді.

УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ

Учасниками проекту є студенти, лідери студентського самоврядування, неформальні лідери факультетів, старости груп, старости гуртожитків, активна та талановита молодь. Загальна кількість залучених осіб – близько 200 учасників.

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ

Організаторами проекту є громадська організація “Всеукраїнське студентське братство “Еліта Нації” та КУ “Харківський обласний центр молоді” (далі – Організатори).

Проект реалізується під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації.

Партнерами проекту виступили:

  • Харківська обласна державна адміністрація;
  • Тренінг-центр “Лідер”;
  • Готель “Харків”.

ЗАГАЛЬНА СТРУКТУРА ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ

Програма розрахована на 6 місяців. Навчальний план включає в себе три основні етапи.

Перший етап – теоретичний, під час якого відбувається знайомство з концепцією роботи структурних підрозділів ХОДА та вивчення базових навичок лідерства. Цей етап навчання також включає в себе всебічне розкриття того, як лідери області через всі владні повноваження вирішують проблеми різного типу. Термін реалізації: 1 місяць.

Другий етап – стажування в департаментах Харківської обласної державної адміністрації, молодіжне таборування, вирішення кейсів та розробка власних проектів щодо реформування актуальних сфер життєдіяльності регіону. Молодіжне таборування. Захист проектів та визначення переможців.

Термін реалізації: 3 місяці.

Третій етап – реалізація власних проектів учасниками та запровадження нових молодіжних ініціатив.

Термін реалізації: від 2-х місяців.

Протягом усього періоду навчання, учасники програми «Школи лідерства Харківської обласної державної адміністрації», реалізуючи власний лідерський потенціал, підвищують свій рівень знань, щоб бути корисними суспільству. Учасники програми відвідують заходи проекту, де вони отримують необхідну інформацію від кваліфікованих експертів, яку можуть використовувати для підтримки та розвитку своєї власної діяльності.

Під час проходження основних етапів програми Школи лідерства, учасники працюють над вирішенням кейсів та реалізацією власних проектів, впровадження яких буде сприяти досягненню позитивного ефекту в соціальному середовищі. Можливості розробки та реалізації власних проектів посилюють наявні знання учасників, їх попередній досвід, навички і компетенцію, які були отримані під час проходження першого етапу «Школи лідерства Харківської обласної державної адміністрації», і призводять до виняткових результатів та позитивних зрушень у місцевій громаді.

ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕЯКИХ ПОЛОЖЕНЬ ПРОЕКТУ

Зайняття проекту проходять на базі:

  • Готелю «Харків», офісу ГО «ВСБ «Еліта Нації», КУ “Харківський обласний центр молоді”- 1-й етап;
  • Департаментів та Управлінь ХОДА, офісу ГО «ВСБ «Еліта Нації», КУ “Харківський обласний центр молоді”, на території “Фельдман Екопарк” (таборування) – 2-й та 3-й етап.

Розклад лекцій та тренінгів проекту «Школа лідерства» складається ГО «ВСБ «Еліта Нації».

Участь у проекті є добровільною та безкоштовною. З метою забезпечення оптимальної кількості учасників проекту та виявлення мотивації осіб, що бажають приймати участь у проекті, ГО «ВСБ «Еліта Нації» може організувати співбесіду з кандидатами.

Пропуск учасником більше 30% зайнять відповідного етапу без поважних причин є підставою для його виключення з проекту.

Для участі в проекті «Школа лідерства Харківської обласної державної адміністрації» кандидату необхідно заповнити заявку на участь, вказавши достовірні данні, та з’явитися на співбесіду, якщо вона буде призначена.

За проходження кожного етапу учасники отримують сертифікати.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

Організатори мають право проводити фото і відео зйомку, аудіо-записи на заходах проекту, а також передавати це право уповноваженим (акредитованим) особам. Організатори мають право використовувати дані матеріали в некомерційних цілях і цілях популяризації проекту. Комерційне використання аудіо та відео матеріалів допускається з письмового дозволу автора або правовласника.

Організатори мають право вносити в дане Положення зміни оперативного характеру з обов’язковим повідомленням учасників проекту.

Організатори мають право змінювати дати, час і місця проведення заходів проекту, а також вносити корективи до програми проведення проекту з обов’язковим повідомленням учасників.

Всі спірні питання і конфліктні ситуації, що виникають на заходах проекту, вирішуються Організаторами проекту відповідно до законодавства України.

Контактна особа

Registration for : Школа лідерства ХОДА

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Реєстрація закрита

Розкажіть про це друзям