Школа молодго письменника

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕНННЯ

“Школа молодого письменника” – унікальний проект, який здатен стати поштовхом до активізації літературних процесів для молоді та підростаючого покоління, через ознайомлення їх з літературними надбаннями українського народу та навчання базовим навичкам літературної майстерності.

Проект розроблений громадською організацією “Всеукраїнське студентське братство “ЕЛІТА НАЦІЇ” спільно з КУ “Харківський обласний центр молоді” та письменником Сергієм Жаданом.

Участь у проекті – безкоштовна.

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

Метою проекту є виховання національної свідомості молоді, шляхом ознайомлення з літературними надбаннями українського народу; залучення талановитої молоді до літературних процесів.

Завдання проекту:

  • утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей;
  • формування творчої особистості, здібної до саморозвитку, самоосвіти і самоактуалізації;
  • залучення якомога більшої кількості молоді до активної інтелектуальної та творчої діяльності, змістовного дозвілля;
  • усвідомлення молоддю своєї приналежності до історичних, культурних цінностей та надбань української нації;
  • залучення молоді до літературної діяльності.

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ

Організаторами проекту є громадська організація “Всеукраїнське студентське братство “Еліта Нації”, КУ “Харківський обласний центр молоді” та відомий український поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст, автор романів “Депеш Мод”, “Ворошиловград”, “Месопотамія”, поетичних збірок “Цитатник”, “Ефіопія” – Сергій Жадан (далі – Організатори).

Проект проводиться при підтримці Харківської обласної державної адміністрації.

Партнером проекту є КУ “Харківський літературний музей”.

УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ

Учасниками проекту можуть стати особи у віці від 9 до 22 років, що подали заявку на участь, пройшли конкурсний відбір та отримали від організаторів позитивне рішення про реєстрацію в якості учасника.

Відповідно до вікових особливостей учасників поділено на 2 групи:

  • Молодша група – особи у віці від 9 до 15 років;
  • Старша група – особи від 16 до 22 років.

ПРОГРАМА ПРОЕКТУ

Програма проекту розробляється Комунальною установою культури “Харківський літературний музей” за погодженням із громадською організацією “Всеукраїнське студентське братство “Еліта Нації” та КУ “Харківський обласний центр молоді” (Додаток 1).

Програма проекту розробляється і погоджується окремо на кожний сезон проекту.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗБІРКИ

Презентація збірки відбувається в урочистій обстановці, відповідно до сценарію проведення.

Сценарій проведення презентації розробляється громадською організацією “Всеукраїнське студентське братство “Еліта Нації” та КУ “Харківський обласний центр молоді”.

Презентація збірки передбачає урочисте вручення сертифікатів учасникам.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

Організатори мають право проводити фото і відео зйомку, аудіо записи на заходах проекту, а також передавати це право уповноваженим (акредитованим) особам. Організатори мають право використовувати дані матеріали в некомерційних цілях і цілях популяризації проекту. Комерційне використання аудіо та відео матеріалів допускається з письмового дозволу автора або правовласника.

Організатори мають право вносити в дане Положення та Додатка до нього зміни оперативного характеру з обов’язковим повідомленням учасників проекту.

Організатори мають право змінювати дати, час і місця проведення заходів проекту, а також вносити корективи до програми проведення проекту з обов’язковим повідомленням учасників.

Всі спірні питання і конфліктні ситуації, що виникають на заходах проекту, вирішуються Організаторами проекту відповідно до законодавства України.

Контактна особа

Registration for : Школа молодго письменника

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Відкрита реєстрація

Розкажіть про це друзям