школа публічного адміністрування, еліта нації

Школа публічного адміністрування

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 У рамках існуючих сучасних питань, які стоять сьогодні перед молодими людьми на перше місце виходить необхідність оволодіння навичками управління проектами та публічного адміністрування.

Публічне адміністрування та управління проектами – це вірний шлях розв’язання сучасних, актуальних завдань у сфері державної, громадської та комерційної діяльності.

МЕТА І ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

Метою проекту «Школа публічного адміністрування та управління проектами» є навчання молодих активних людей, які працюють або планують працювати у громадські сфері або бізнесу, основам публічного адміністрування та управління проектами та формування сучасних професійних навичок, які дозволять підвищити особисту та професійну привабливість та творчо впливати на розвиток Харківського регіону. Крім того, це підвищення навичок фахівців, зайнятих у сфері місцевого державного управління.

Основними завданнями проекту «Школа публічного адміністрування та управління проектами» є:

  • оволодіння сучасними інструментами вирішення складних практичних задач;
  • оволодіння практичними навиками у сфері проектного менеджменту, актуальними для державної, громадської та комерційної діяльності;
  • підвищення професійного рівня учасників і, як наслідок конкурентоздатності Харківського регіону;
  • формування лідерів, спроможних генерувати ідеї та брати відповідальність за подолання викликів;
  • формування знань і актуальних навичок публічного адміністрування та управління проектами.

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ

Організаторами проекту «Школа публічного адміністрування та управління проектами» є громадська організація «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» разом з кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця, при підтримці комунальної установи «Харківський обласний центр молоді».

Спонсорами проекту можуть стати державні та громадські організації всіх рівнів, які здійснюють фінансову підтримку проектних заходів, а також надають технічну, організаційну та інтелектуальну допомогу в підготовці, організації та проведенні проектних заходів.

Керівництво заходами проекту здійснює Оргкомітет проекту. До складу оргкомітету входять представники організаторів і спонсорів проекту.

Оргкомітет проекту вирішує всі питання фінансування, кадрового забезпечення, при необхідності формує громадську раду проекту, а також вирішує інші питання, пов’язані з підготовкою та реалізацією проекту.

Загальний контроль за підготовкою, фінансуванням, організацією і проведенням заходів Проекту здійснюють представники кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця, ГО «ВСБ «ЕЛІТА НАЦІЇ» та КУ «Харківський обласний центр молоді».

УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ 

  • молоді активні люди, які працюють або планують працювати у громадські сфері або бізнесу;
  • фахівці, зайняті у сфері місцевого державного управління.

ПРОГРАМА

Програмою передбачено серію навчальних зустрічей, лекцій, тренінгів, семінарів два рази на тиждень (вівторок, 17:00 до 20:00), протягом місяця. Заняття проходять у лекційних залах ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Викладачами «Школи публічного адміністрування та управління проектами» є ведучі фахівці кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця, які мають багатолітній теоретико-практичний досвід у сфері управління проектами, написання грантових заявок та реалізації проектів.

Перелік тем для занять учасників Проекту зазначений у Додатку №1 до Положення.

Форма роботи учасників:

  • теоретичний матеріал;
  • вирішення практичних задач;

ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕЯКИХ ПОЛОЖЕНЬ ПРОЕКТУ

 Участь у проекті є добровільною. З метою забезпечення оптимальної кількості учасників проекту та виявлення мотивації осіб, що бажають приймати участь у проекті, організатори можуть організувати співбесіду з кандидатами.

Наприкінці проекту учасники отримують сертифікати про проходження «Школи публічного адміністрування та управління проектами». У разі пропуску учасником, без поважної причини, 30% занять – сертифікат не видається.

Для участі в проекті «Школа публічного адміністрування та управління проектами» кандидату необхідно заповнити заявку на сайті: www.eliteofthenation.org на участь, вказавши достовірні данні, та з’явитися на співбесіду, якщо вона буде призначена.

Контактна особа

Registration for : Школа публічного адміністрування

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Закінчилася реєстрація

Розкажіть про це друзям