элита нации greek week

Студентський тиждень “Greek Week”

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Харків по праву вважається студентською столицею України. У цей час у Харкові готують фахівців 69 ВНЗ різних форм власності та рівнів акредитації, серед яких 17 університетів і 9 академій. Спеціалізації ВНЗ найрізноманітніші: від технічних – до аграрних, від військових – до творчих, від медичних – до економічних. У вишах Харкова навчається понад 160 тисяч студентів, у тому числі близько 12 тисяч – іноземних. Така кількість молодих людей з різних кінців України, республік колишнього СРСР і країн далекого зарубіжжя створює унікальну можливість для спілкування, співробітництва, обміну досвідом, неповторну атмосферу студентського міста. Студентське братство, студентська субкультура вже давно стали не просто невіддільною частиною Харкова, а його символами і візитною карткою.

Саме тому і виник проект «GREEK WEEK», для організації дозвілля студентів Харківщини, обміну досвідом, спілкування, спортивного, культурного та творчого розвитку. Вказаний проект дає можливість отримати життєво важливі навички, які стосуються командної роботи, спортивної майстерності і, що більш важливо, перемоги і поразки. За допомогою конкуренції молодь вивчає самодисципліну, зміцнюють почуття власної гідності і впевненість в собі і розвивають необхідні навички для роботи в конкурентних ситуаціях.

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

Мета проекту – заохочення молоді до здорового способу життя, спортивного, культурного та творчого розвитку. Можливість отримання життєво важливих навичок, які стосуються командної роботи, спортивної майстерності і, що більш важливо, перемоги і поразки. За допомогою конкуренції молодь вивчає самодисципліну, зміцнюють почуття власної гідності і впевненість в собі і розвивають необхідні навички для роботи в конкурентних ситуаціях.

Завдання проекту:

  •  заохочення молоді до здорового способу життя та спорту;
  • розвиток лідерських якостей у молоді;
  • утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей;
  • формування творчої особистості, здібної до саморозвитку, самоосвіти і самоактуалізації.

УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ

Учасниками проекту є студенти, що мешкають в гуртожитках, лідери студентського самоврядування, неформальні лідери факультетів, старости груп, старости гуртожитків, активна спортивна молодь.

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ

Організаторами проекту є громадська організація “Всеукраїнське студентське братство “Еліта Нації” (далі – Організатори).

Проект реалізується під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації.

Партнерами проекту виступили:

  • Харківська обласна державна адміністрація;
  • Комунальна установа «Харківський обласний центр молоді»;
  • Учбово-спортивний комплекс «Каразінський»;
  • Департамент науки і освіти ХОДА.

ЗАГАЛЬНА СТРУКТУРА ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ

Програма розрахована на 5 тижнів. Навчальний план включає в себе два основні етапи.

Перший етап – підготовчий. Під час вказаного етапу обирається робоча група, яка формує карту локацій, обирає відповідальних осіб за кожну локацію. Розробка символіки (прапор, герб та гімн) кожної локації. Вибір спортивних змагань та майданчиків для їх проведення. Розробка плану тренувань. Розробка таблиці оцінок. Обрання журі.

Термін реалізації: 3 тижні.

Другий етап – проведення змагань. Обрання переможців. Урочисте закриття проекту. Нагородження переможців.

Термін реалізації: 2 тижні.

ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕЯКИХ ПОЛОЖЕНЬ ПРОЕКТУ

Тренування в рамках проекту проходять на базі Учбово-спортивного комплексу «Каразінський» та інших обраних робочою групою проекту спортивних майданчиках.

Розклад тренувань та змагань складається робочою групою проекту.

Участь у проекті є добровільною та безкоштовною.

Для участі в проекті «GREEK WEEK» кандидату необхідно заповнити заявку на участь, вказавши достовірні данні.         Наприкінці проекту всі учасники отримують сертифікати.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

Організатори мають право проводити фото і відео зйомку, аудіо-записи на заходах проекту, а також передавати це право уповноваженим (акредитованим) особам. Організатори мають право використовувати дані матеріали в некомерційних цілях і цілях популяризації проекту. Комерційне використання аудіо та відео матеріалів допускається з письмового дозволу автора або правовласника.

Організатори мають право вносити в дане Положення зміни оперативного характеру з обов’язковим повідомленням учасників проекту.

Організатори мають право змінювати дати, час і місця проведення заходів проекту, а також вносити корективи до програми проведення проекту з обов’язковим повідомленням учасників.

Всі спірні питання і конфліктні ситуації, що виникають на заходах проекту, вирішуються Організаторами проекту відповідно до законодавства України.

Контактна особа

Registration for : Студентський тиждень “Greek Week”

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Розкажіть про це друзям