14 Гру 2018

«Еліта Нації» отримала допомогу від Посольства ОАЕ в Україні

Наша громадська організація отримала допомогу від Посольства ОАЕ в Україні на реалізацію освітнього проекту з популяризації та вивчення англійської мови.
Урочиста передача навчальних посібників та обладнання відбулась під час відкриття Центру вивчення арабської мови в ХНЕУ імені Семена Кузнеця.
«Це перший досвід співпраці між студентським братством та Посольством ОАЕ в Україні» – розповідає Президент нашої організації Олексій Курцев. Подія, що відбулась сьогодні, свідчить про потужну підтримку молодіжних ініціатив та громадянського суспільства міжнародною спільнотою.
Приємно вражені зацікавленістю нашою діяльністю з боку Посольства, та сподіваємось на подальшу співпрацю в організації спільних проектів.
Окрема подяка Пані Наджлі Аль-Раїс, Другому Секретарю Посольства ОАЕ, із якою ми познайомились ще у вересні на Міжнародному економічному форумі. Саме вона заклала міцний фундамент нашого партнерства в галузі неформальної освіти та культурного співробітництва.
А також найтепліші слова вдячності голові Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличній, за всебічне сприяння молодіжним проектам та ініціативам, а також особистий приклад лідера і професіонала своєї справи.
Далі в планах нові звершення та перемоги!

Залишити відповідь