історія еліта нації

7 листопада 2013 року у місті Харкові активними діячами було створено незалежне, аполітичне інтернаціональне студентське об’єднання – Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації». На посаду Президента котрого був обраний Курцев Олексій Юрійович.

Свою діяльність «Еліта Нації» спрямувала, перш за все, на виявлення талановитої, активної молоді та її розвиток, будівництво кращого майбутнього для свого міста та країни. Головною метою діяльності організації стало об’єднання студентської спільноти та виховання справжньої Еліти Нації.

Членами Братства стали обдаровані та прогресивно налаштовані молоді люди – студенти, викладачі та випускники, які формують новітнє суспільство, створюють інтелектуальну верхівку української молоді.

Студентські братства наразі досить рідке явище в нашій країні. «Еліта Нації» ще тільки починає писати свою історію, але має на рахунку вже чимало заходів та набирає масштабності. Численні творчі та мистецькі заходи, особливу увагу серед яких заслуговує вокальний конкурс StarVoice в рамках проекту «Хвилина Слави», благодійні – аукціон побачень, бал-маскаради для студенів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у березні 2014 року, та у грудні

2015 – результати початкової діяльності організації. Одним із останніх наймасштабніших заходів, організованих «Елітою Нації», став благодійний бал-маскарад «За Мир» для п’яти вищих навчальних закладів Харкова, що відбувся 25 травня 2015 року.

Але на цьому діяльність Братства не закінчується – воно завжди підтримує та приймає участь у інших проектах, подіях, заходах міста, формує культурне життя та дозвілля молоді.