31 Січ 2019

На Харківщині буде створена обласна молодіжна рада при ХОДА

Напередодні відбулась робоча зустріч молодих громадських активістів із заступником голови ХОДА Анатолієм Бабічевим. Це один з кроків для створення Молодіжної ради при Харківській обласній державній адміністрації.
«…Обговорили питання щодо місця та часу проведення установчих зборів. Висловили пропозиції про час та місце проведення. Намітили шляхи подальшої роботи», – написала на своїй сторінці в Facebook член нашого братства Анастасія Кладійова.
Створення нового молодіжного консультативно-дорадчого органу на рівні області підтримує і заступник голови ХОДА Юлії Світличної Анатолій Бабічев. За його словами саме молодь має формувати своє середовище та обирати пріоритети подальшого розвитку молодіжної політики на обласному рівні.
Саме принцип співпраці між владою та молоддю є основою обласної молодіжної ради. Приклади такої співпраці є у сусідніх країнах. Там позитивний вплив молодіжних рад на вирішення проблем молоді очевидний. Це сприяння у реалізації проектів, програм, заходів, акцій та підтримка ініціатив. Залучення молоді до національно-патріотичного виховання та підвищення рівня національної свідомості в молодіжному середовищі. Учасники зустрічі обіцяють, що молодіжна рада при ХОДА буде пильно стежити за дотриманням прав та інтересів молоді та залучати її до участі в усіх сферах розвитку Харківщини. Планують проводити інформаційно-просвітницьку діяльність (конференції, семінари та наради) та інших заходів що будуть сприяти виконанню завдань молодіжної ради. Завдяки можливості впливати на молодіжну політику будуть брати участь у вирішенні різних питань у молодіжній сфері Харківської області.

Залишити відповідь