19 Січ 2018

ПРЕС-РЕЛІЗ: ВІДКРИТТЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА УЧАСТЬ У ДРУГОМУ СЕЗОНІ ПРОЕКТУ “ШКОЛА МОЛОДОГО ПИСЬМЕННИКА”

11 січня 2018 року відкрилась реєстрація на участь у другому сезоні проекту «Школа молодого письменника».

«ШКОЛА МОЛОДОГО ПИСЬМЕННИКА» – це проект, розроблений ГО «ВСБ «ЕЛІТА НАЦІЇ» спільно з письменником Сергієм Жаданом при підтримці Харківської обласної державної адміністрації. Партнерами проекту стали Харківський літературний музей та КУ «Харківський обласний центр молоді». Проект передбачає різні форми роботи: теоретичну підготовку, інтерактивні заняття, літературні вечори та багато іншого. В рамках проекту буде проведено майстер-класи від відомого українського поета, прозаїка, перекладача, громадського активіста Сергія Жадана, який на власному досвіді розповість та навчить, як написати літературний твір, який в подальшому може стати бестселером. Крім того, найкращі учні Школи молодого письменника зможуть опублікувати свої твори в одній збірці з письменником.

 

До участі у проекті запрошуються діти, підлітки та студенти віком від 10 до 22 років, із розрахунку:

Молодша група – учасники від 10 до 15 років;

Старша група – учасники від 16 до 22 років.

Для того, щоб стати учасником кандидату необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті ГО “ВСБ “Еліта Нації” www.eliteofthenation.org або за прямим посиланням: https://goo.gl/forms/GW1ufDdES8qEBs6d2 та пройти творчий конкурс, який буде призначено окремо.

Проект стартує з лютого 2018 року і буде тривати 3 місяці.

Реєстрація на проект відкрита протягом місяця, з моменту оголошення реєстрації, тобто з 11.01.2018 по 11.02.2018 включно.

Довідка:

В рамках першого сезону Школи молодого письменника було відібрано 30 найкращих учасників проекту. Протягом трьох місяців учасники проекту з викладачами навчались правильному написанню творів. 27 учасників, які виконали всі умови проекту, відвідали необхідну кількість занять видали  власний твір, які були опубліковані в збірці під назвою «ДІТИ МЕТЕОРИТА». Презентація збірки відбулась 20 грудня в медіа-проекті «НАКИПІЛО» .

Завантажити