09 Лис 2018

Олексій Курцев взяв участь у обговоренні Регіональної програми з національно-патріотичного виховання

За ініціативи голови комітету з питань національно-патріотичного виховання Громадської ради при ХОДА Віталія Янова відбулось обговорення проекту Регіональної програми з національно-патріотичного виховання молоді на 2019-2023 роки з представниками громадських організацій. Взяв в ньому участь і Президент ГО «ВСБ «Еліта Нації» Олексій Курцев.
Представила проект заступник начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Лариса Пащенко. Основна мета такої програми – формування патріотичних поглядів і переконань серед молоді та подолання негативних явищ в суспільстві: зневага до державних символів, мови, культури та традицій, сепаратистських настроїв, зневага до державних символів, мови, культури та традицій, сепаратистських настроїв.
Робоча зустріч була бурхливою, та все ж конструктивною. Ряд громадських активістів вже запропонували проекти до реалізації. Саме ж обговорення проекту «Регіональної програми…» було детальним. Вирішили, що найближчим часом буде проведено семінар для громадських активістів з підготовки проектних пропозицій. Громадські активісти можуть надавати їх для включення до «Регіональної програми…» до другого грудня.

Залишити відповідь