11 Сер 2017

Останнє заняття в рамках проекту “Школа англійської мови для дітей “SMART OWL”!

9 та 10 серпня відбулись останні заняття у молодшої і старшої групи учасників проекту  “Школа англійської мови для дітей “SMART OWL”!

Учасники повторювали  пройдений матеріал, грали в ігри, спілкувались, веселились, дивились пізнавальні ролики, добре і з користю провели останнє заняття!
Всі заняття проекту проходили виключно на англійській мові, викладачі проекту – волонтери, представники програми обміну “FLEX” Американської Ради з Міжнародної освіти.
Нагадуємо, що проект “Школа англійської мови для дітей “SMART OWL” розроблений Громадською організацією “Всеукраїнське студентське братство “Еліта Нації” при підтримці Харківської обласної державної адміністрації та Харківського обласного центру молоді.

Партнерами проекту є:
– Громадська організація “СВІТЛО”;
– Фармацевтична компанія “ANANTA”.

Даний проект є продовженням освітнього проекту «Європейський центр іноземних мов», в якому прийняло участь близько 2000 осіб, було проведено більше 60 годин занять, що проводились на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця.
Реєстрація на проект була відкрита з 14 червня 2017 року по 1 липня 2017 року. За цей час на участь у проекті зареєструвалось близько 60 дітей.
До участі у проекті “SMART OWL” запрошувались діти внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій в АТО, сімей загиблих учасників АТО, місцеве населення, віком від 7 до 14 років.
За результатами тестування було відібрано 15 учасників, які в свою чергу були розподілені на дві групи – старшу і молодшу.
Заняття проходили 2 рази на тиждень тривалістю дві години.  Проектом було передбачено 20 занять.

Залишити відповідь