24 Лют 2018

Перше заняття в рамках проекту “Школа англійської мови для дітей “SMART OWL”

Сьогодні, 24 лютого в Українській академії лідерства – Харків, відбулося перше заняття у рамках другого сезону проекту “Smart Owl”.
Урок почався з веселої гри-розминки, після якої кожен з дітей мав можливість представитися та розповісти про себе англійською мовою.
Значну увагу на занятті приділили вивченню граматики, а саме різниці між Present Simple і Present Continuous: вивчали теорію, робили письмові вправи.
Аби діти не дуже втомлювалися, провели гру у «Нінзя». На останок вивчили кілька сталих словосполучень, потренували вимову за допомогою англійської скоромовки та поспілкувалися на тему щастя і улюблених речей.
Заняття проходили максимально цікаво та невимушено. Викладачі приділяли значну увагу кожному учневі, залюбки відповідали на питання допитливих слухачів та цікавилися, як дітям більше до вподоби вивчати англійську.
Всі учасники були дуже задоволені уроком, а головне – отримали нові корисні знання.
Не забули і про батків, які очікували дітей із заняття. Ім розказали про діяльність УАЛ-Харків та показали презентацію. Багато спілкувались на актуальні проблемні питання сучасних підлітків.
Гарно і з користю провели час.

Залишити відповідь