15 Тра 2017

Презентація 2-го сезону проекту “Школа лідерства ХОДА”

Сьогодні, 13 травня відбулася значна подія для активної молоді Хаківщини – відкрився 2й сезон проекту Школа лідерства  Харківської обласної державної адміністрації. Під своїм дахом Радмір Експохол зібрав майже 500 людей, серед яких студенти, працююча молодь, молоді громадські діячі та усі небайдужі до молодіжної політики Харківщини. Голова облдержадміністрації Юлія Олександрівна Світлична особисто відкрила презентацію 2-го сезону:
«Ми відкриті, ми готові найуспішніших студентів, найактивнішу молодь приймати до своєї команди: до команди ХОДА, до команди Президента України, до команди нової генерації, яка керується новими підходами, яка готова реалізувати нові ідеї та не боїться їх озвучувати, – сказала Юлія Світлична. – Уся наша команда готова поділитися з вами тими успіхами та напрацюваннями, які є в кожного з нас. Не упустіть можливостей, які відкриються перед вами, як не упустили їх минулого року чотири команди, які успішно реалізували свої проекти в галузі охорони здоров’я, культури, освіти та ЖКГ. Не упустіть свій шанс. До фіналу дійдуть найсильніші!».
Олексій Курцев, президент Всеукраїнського студентського братства “Еліта Нації”, організатор проекту, теж виступив із привітальним словом до молоді, зауважив, що в цей час, коли наша країна стає частиною демократичної європейської спільноти, як ніколи важливо виховувати справжніх лідерів, які підтримають правильний вектор розвитку нашої держави.
Серед спікерів від Харківської обласної державної адміністрації на заході були присутні і заступники Юлії Олександрівни – Анатолій Бабічев та Михайло Черняк, які розповіли про командну роботу та особливості 2-го сезону проекту.
Завітав на презентацію і перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, побажав молодим учасникам займати активну громадянську позицію та брати участь в житті суспільства.
Був присутній і Олександр Давтян, депутат Харківської міської ради і президент інвестиційної групи “DAD”, як незмінний спікер Школи лідерства і відомий бізнесмен дав кілька порад для молодих підприємців: працювати, працювати і ще раз працювати. Як над собою, так і над справою, яку ти любиш. Успіху досягає лише тот, хто докладає усіх можливих і неможливих зусиль, щоб розвивати себе і свій бізнес.

Формат заходу передбачав діалог молоді та спікерів, тому 2 години проминули дуже швидко за цікавими та актуальними питаннями. Деякі питання активна молодь ставила онлайн, а для тих, хто бажав поспілкуватися особисто у залі знаходилися мікрофони.

Офіційна частина пройшла урочисто та яскраво, але на цьому захід не закінчився. На присутніх чекала невеличка перерва із чаєм/кавою та снеками, після чого відомий харківський гурт Humorlab Stend Up виступив із своєю розважальною програмою стенд ап-шоу.

Оскільки захід був приурочений до Дня Європи, жоден не пішов без пам’ятного сувеніру.
Учасники та запрошені отримали море позитивних емоцій, та великий заряд на нові ініціативи, нові проетки і нові ідеї.

Чекаємо усіх учасників на наступних заняттях Школи лідерства! Слідкуйте за розкладом!

Залишити відповідь