ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

З метою виховання майбутньої еліти країни та поєднання різних за інтересами, фахом, але єдиних духом людей, була створена громадська організація «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації». Офіційним днем народження, що відбувся 7 листопада 2013 року, «Еліта Нації» завдячує Курцеву Олексію Юрійовичу, чия ідея миттєво була підхоплена однодумцями та втілена у життя. Саме він очолив організацію і був обраний її президентом.

Студентське Братство «Еліта Нації» є незалежною і посвятною суверенною організацією студентів, випускників вищих навчальних закладів та викладачів, незалежно від раси і національності, соціального статусу, релігійних та політичних переконань. Наразі Братство є унікальним за своїм форматом. Метою Братства ЕН є розвиток і просвітництво, насамперед, молоді; формування принципово нового, свідомого, модерного суспільства. Місією «Еліти Нації» є шлях до найвищих стандартів дружби, закладених засновниками Братства, формування та розвиток лідерських якостей його членів. Братство засноване на принципах взаємоповаги та взаємодопомоги.

Всебічний розвиток особистості є найважливішим для нас, тому Братство створює всі умови, що сприяють цьому. Наша діяльність включає у себе різноманітні напрямки, в яких кожен може розкрити свій потенціал та розширити світогляд. Благодійні заходи, тренінги, семінари, наукові програми, творчі вечори, концерти, спортивні змагання, туризм, активний відпочинок, тематичні вечірки, дозвілля на будь-який смак – цей список не є вичерпним. Братство докладає всі зусилля, щоб його члени стали прикладом для наслідування у сучасному суспільстві. Ми твердо віримо, що Братство – це на все життя!

До лав Братства входять лише найкращі та найяскравіші особистості, тому щоб залучитися до нас, треба не тільки проявити свої таланти і мати гарні людські якості, але й пройти ряд випробувань на міцність і на відданість Братству. Обряд офіційного посвячення відбувається в таємничій урочистості, після цього людина стає членом Братства і поєднується з великою родиною, що є дуже почесною і визначною подією у її житті, адже зв’язки із Братством не втрачаються ніколи.

ВІДЕО-ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Ми твердо віримо, що Братство – це на все життя!
До лав Братства входять лише найкращі та найяскравіші особистості, тому щоб долучитися до нас, треба не тільки проявити свої таланти і мати гарні людські якості, але й пройти ряд випробувань на міцність і на відданість Братству.