22 Гру 2017

У Харкові відбулась презентація збірки учасників проекту «Школа молодого письменника».

20 грудня у приміщенні медіапроекту «Накипіло» Громадська організація «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації», при підтримці голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, разом із письменником Сергієм Жаданом презентували збірку творів учасників проекту «Школа молодого письменника», під назвою «Діти метеорита».

«Школа молодого письменника» – унікальний проект, який став поштовхом до активізації літературних процесів для молоді та підростаючого покоління, через ознайомлення їх з літературними надбаннями українського народу та навчання базовим навичкам літературної майстерності.

Участь у проекті прийняли 30 осіб.

«Навесні у нас був відбір, прийшли багато харків’ян і харків’янок, потім відбувалися заняття, і за їхніми результатами виданий цей збірник», — сказав Сергій Жадан, який написав для збірки напутнє слово молодим письменникам.

Президент Громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» Олексій Курцев, звернувся до учасників проекту, – «Для Вас це був унікальний майданчик, який ви використали на всі сто відсотків та результатом якого є Збірка «Діти метеорита»».

Кульмінацією презентації було читання учасниками уривків своїх текстів, після чого кожен отримав сертифікат та примірник збірки.

Проект розроблений Громадською організацією «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» спільно з Комунальною установою «Харківський обласний центр молоді», Комунальною установою «Харківський літературний музей» та письменником Сергієм Жаданом.

Учасниками проекту стали діти та молодь віком від 9 до 22 років.

Заняття в рамках проекту проходили три місяці на базі Харківського літературного музею, учасники були розділені на старшу і молодшу групи, викладачами у рамках проекту були фахівці Харківського літературного музею Тетяна Трофименко та Ольга Черемська.

Залишити відповідь