30 Лис 2017

Урочисте закриття першого етапу проекту “Школа лідерства ХОДА”

Відбулось урочисте закриття першого етапу проекту «Школа лідерства ХОДА».

В стінах Харківської обласної державної адміністрації зібрались 37 переможців першого етапу проекту, Керівники Управлінь та Директори Департаментів ХОДА, заступники голови Харківської обласної державної адміністрації на чолі з Світличною Юлією Олександрівною.

«Я впевнена, що ті з вас, хто захоче отримати результат, захистять відповідну роботу. І якщо на те буде ваша воля, долучаться до лав державного управління, – відзначила голова ХОДА Юлія Світлична, вітаючи учасників проекту в стінах обласної адміністрації. – Служіння своїй державі – це надзвичайно нелегка праця. Ти повинен віддаватися кожного дня на всі 100%, застосовувати нові ідеї, нові підходи, не боятися. Необхідні креативне мислення та повна віддача».

Керівник облдержадміністрації наголосила, що сьогодні державі необхідні молоді й креативні люди, які при цьому мають фах та навички.

«Ви – та молодь, яка буде змінювати нашу країну. Ви – частина незалежної, міцної і впевненої держави, яка на сьогодні є знаною в усьому світі. Кажу вам це як віце-президент Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. З Україною на сьогодні є діалог. Ми є рівноправним членом європейської родини», – сказала Юлія Світлична.

Привітання підтримали заступники голови ХОДА Анатолій Бабічев та Михайло Черняк, побажали учасникам креативних ідей, цілеспрямованості та активності.

Президент Громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» Курцев Олексій також привітав учасників з успішним закінченням першого етапу проекту, подякував керівництву адміністрації за підтримку проекту,- «Дякуємо вам за те, що ви знайшли можливість ініціювати другий сезон «Школи лідерства», надали можливість цим молодим талановитим людям реалізувати себе, вивчити вашу історію успіху та історію успіху вашої команди», розповів про плани роботи на другому етапі, підкреслив, що більшість присутніх знайшли однодумців і активно займаються розробкою власних проектів. Повідомив, про унікальність другого сезону, а саме, про те, що троє кращих учасників отримають від партнера проекту – фармацевтичної компанії “Ананта”, щомісячну стипендію протягом року, розміром в одну тисячу гривень. Побажав успіхів в подальшій роботі.

Учасники проекту подякували організаторам та партнерам проекту, голові Харківської обласної державної адміністрації за розробку та підтримку таких проектів на території Харківщини, можливості, які надаються молодим, активним та амбіційним людям, які є майбутнім нашої Батьківщини, повідомили про свої ідеї та напрацювання.

«На цьому проекті мені вдалося знайти команду тих людей, якими я щиро можу пишатися. Ми навіть не стали чекати стажування, ми набрали команду людей, зв’язалися з нашим куратором в ХОДА, і вже зараз запускаємо проект, пов’язаний з медіа-комунікаціями, – поділився учасник «Школи лідерства» Максим Гончаренко. – Хочу подякувати за можливість отримати досвід. Хочу висловити загальне бажання, щоб цей проект тривав в тому ж напрямку, та висловити бажання всіх присутніх, щоб у фінал вийшли найдостойніші. Але, навіть якщо ми не вийдемо у фінал, найважливіше – знайти свій шлях».

Кульмінацією заходу стало те, що Юлія Світлична особисто вручила сертифікати переможцям першого етапу другого сезону проекту «Школа лідерства голови Харківської обласної державної адміністрації».

 

Нагадуємо, що проект «Школа лідерства  ХОДА» розроблений за ініціативи громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» та за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни Світличної. Партнерами проекту є:

–        Комунальна установа «Харківський обласний центр молоді»;

–        Фармацевтична компанія «АНАНТА»;

–        Тренінг-центр «ЛІДЕР»;

–        Готель «Харків».

Метою проекту є залучення молоді в діяльність, що сприяє формуванню у молодого покоління активної життєвої позиції, а також участь в суспільно-політичному та економічному житті суспільства на основі становлення й розвитку лідерських якостей та управлінських здібностей, що реалізуються в процесі проведення перетворень в країні.

До участі у проекті запрошувалися студенти, лідери студентського самоврядування, працююча та талановита молодь Харківщини.

Для участі у проекті зареєструвалось більш ніж 200 осіб.

13 травня 2017 року у конференц-залі Radmir Expohall  відбулось урочисте відкриття другого сезону проекту «Школа лідерства голови ХОДА». На заході були присутні зареєстровані учасники, тренери, запрошені представники бізнесу, керівництво ХОДА та Харківської обласної ради.

З 15 травня 2017 року для учасників розпочались заняття в рамках проекту, які проходили у форматі лекцій, тренінгів та семінарів. До їх проведення залучались провідні тренери з лідерства Харківської області, бізнесмени, відомі українські політики та представники органів державної влади і місцевого самоврядування.

Учасники школи отримали знання з основ лідерства, комунікативного менеджменту, ораторського мистецтва, тайм-менеджменту та інших дисциплін.

Заняття в рамках першого етапу проекту тривали з 15 травня 2017 року по 24 липня 2017 року.

Виконали всі умови участі, відвідали необхідну кількість занять та отримали сертифікати 37 учасників.

З грудня 2017 року розпочинається другий етап проекту, в якому учасники зможуть пройти стажування в управліннях та департаментах Харківської обласної державної адміністрації, розробити власні проекти та презентувати їх голові ХОДА. Фіналісти, що розроблять кращі проекти отримають підтримку в їх реалізації.

Унікальність другого сезону Школи лідерства в тому, що троє кращих учасників отримають від партнера проекту – фармацевтичної компанії “Ананта”, щомісячну стипендію протягом року, розміром в одну тисячу гривень.

Фото з заходу за наступним посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.899839556837166.1073741846.506940259460433&type=1&l=d92e52ce6a

Фото с сайту ХОДА:http://kharkivoda.gov.ua/36/89867

Фото с сайту Харківської обласної ради: http://www.oblrada.kharkov.ua/ru/press-center/news/novini/18488-viktor-kovalenko-molode-pokolinnya-povinno-prijmati-aktivnu-uchast-u-reformuvanni-krajini

Залишити відповідь