07 Чер 2017

ЗАКРИТТЯ ПРЕШОГО ЕТАПУ «ШКОЛА ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ»

Сьогодні відбулось урочисте закриття першого етапу проекту “Школа публічного адміністрування та управління проектами” та видача сертифікатів учасникам😊.
Учасників привітали з закінченням першого етапу Лукашев Сергій Валерійович (Проректор з науково-педагогічної роботи ХНЕУ ім. С. Кузнеця), Курцев Олексій Юрійович (президент ГО “ВСБ “Еліта нації”), Радченко Максим Олександрович (директор Комунальної установи “Харківський обласний центр молоді”), Гавкалова Наталя Леонідівна (завідувач кафедри державного управління, публічного управління та регіональної економіки ХНЕУ ім С. Кузнеця), Власенко Тетяна Анатоліївна (старший викладач кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім С. Кузнеця)😊
«Школа публічного адміністрування та управління проектами» – це проект, розроблений кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця, ГО «ВСБ «ЕЛІТА НАЦІЇ» та Комунальною установою «Харківський обласний центр молоді» при підтримці Харківської обласної державної адміністрації .
Проект «Школа публічного адміністрування та управління проектами» дозволив вирішити ряд завдань:
• допоміг учасникам оволодіти сучасними інструментами вирішення складних практичних завдань;
• учасники оволоділи практичними навичками в сфері проектного менеджменту, актуальними для державної, громадської та комерційної діяльності;
• підвищили свій професійний рівень і як наслідок – конкурентоспроможність Харківського регіону.
Заняття в рамках проекту проходили на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Формат занять «Школи публічного адміністрування та управління проектами» передбачав серію навчальних тренінгів, періодичністю 2 рази на тиждень по 2 години протягом 1 місяця, після чого учасники написали фінальний тест за наслідками якого було відібрано 25 найкращих, які потрапили до другого етапу проекту.
Експертами першого етапу проекту були провідні фахівці кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця, які мають багаторічний теоретико-практичний досвід у сфері управління проектами, написання грантових заявок та реалізації проектів.
В проекті приймали участь близько 140 осіб з яких 40 найкращих виконали вимоги проекту і отримали сертифікати за проходження першого етапу та методички.

Залишити відповідь