06 Лип 2018

В Харкові вперше показали фільм «Невидимий батальйон»

«Якісне та відверте кіно про жінок в армії та на війні» – так коротко висловив свої емоції після перегляду фільму президент ГО «ВСБ «Еліта нації» Олексій Курцев.
На прем’єрний показ прийшло чимало небайдужих харків’ян. Кожен з них побачив фільм про жінок, яких назавжди змінила війна. Війна, яка завжди вважалась суто чоловічою справою. Фільм «Невидимий батальйон» – це чесна, сильна та зворушлива розповідь про жінок на війні. Де вони щоденно на рівні з чоловіками допомагають перемагати ворога. Про умови в яких довелось знімати фільм перед кіносеансом розповіла продюсер проекту Марія Берлінська. За її словами, для того, щоб зняти деякі сцени, знімальній групі доводилось свідомо ризикувати життям.
Про фільм, людей та справжніх героїв, що захищають Ураїну на Сході говорили з продюсером проекту «Невидимий батальйон» й після кіносеансу. Вона розповіла про позитивний вплив проекту на зміни в військово облікових спеціальностях та власний досвід взаємодії з МО України. Наостанок гості кінопоказу зробили спільне фото на згадку.

Залишити відповідь