01 Чер 2018

В Харкові вперше відбувся конкурс-фестиваль мистецтв «KHARKIV TALENTS»

На сцені ХНАТОБу пісенні та танцювальні номери. Їх виконують «винуватці» сьогоднішнього свята – діти. Всі вони з’їхались сюди із райцентрів Харківської області на конкурс-фестиваль мистецтв «KHARKIV TALENTS 2018».

Цього року він відбувається вперше. Можливість виступити та проявити себе на головній сцені Харківщини отримали більш ніж 60 учасників конкурсної програми фестивалю. Вони виборювали звання кращих в номінаціях вокал та хореографія, позмагались між собою вокальні та інструментальні ансамблі, а вуличне мистецтво продемонстрували діти, що віддають перевагу сучасним молодіжним субкультурам.

«Цей захід – результат співпраці ГО ВСБ «Еліта нації», КУ «Харківський обласний центр молоді» БО «Європейський благодійний фонд «Майбутнє України» та ТМ «European festival». Хто посяде перші місця в своїх номінаціях – визначало професійне жюрі. Для нас же, як співорганізаторів заходу, всі хто виходили сьогодні на сцену театру опери та балету вже переможці. Адже всі учасники це талановиті, працьовиті діти та молодь, яка вже зовсім скоро буде створювати майбутнє нашої держави. Особливо приємно розуміти, що Харківська державна адміністрація та її голова Юлія Олексанрівна Світлична підтримують наші починання. За це ми щиро вдячні» – розповів президент ГО ВСБ «Еліта нації» Олексій Курцев.

Всі учасники заходу змогли показати всі свої здібності, що були відзначені преміями та гран-прі фестивалю мистецтв.

Залишити відповідь