14 Січ 2018

Зустріч робочої групи щодо проекту “Кампус”

Живете у гуртожитку і не знаєте чим заняти своє дозвілля?

Наша громадська організація вже не один тиждень займається розробкою та підготовкою до презентації проекту “Кампус”

Сьогодні відбулась перша зустріч робочої групи щодо реалізації проекту до якої увійшли активні, молоді, ініціативні, амбіційні, небайдужі до майбутнього нашої держави молоді люди, також було запрошено представників із Депратаментів та Управлінь ХОДА, очолив робочу групу Анатолій Бабічев.
Зустріч була насиченою та продуктивною, почули багато пропозицій та нових цікавих ідей.

Кожен знайшов шось цікаве для себе!
Натхненні, в хорошому настрої та націлені на результат визначились з датою наступної зустрічі та планом роботи. Далі буде ще цікавіше, слідкуйте за новинами, а поки трохи відкриємо таємницю що ж собою являє проект “Кампус”.
Уявіть собі, що ваш гуртожиток – частина структурованої мережі студентських кампусів, які об’єднують активну, талановиту, спортивну, інтелектуальну молодь
Подобається?
Отже, кампус – це самостійна частина розвиненої інфраструктури неформальних студентських осередків, які об’єднують молодь гуртожитків ВНЗ Харківщини за територіальною ознакою.
Що цікавого ви зможете знайти у Кампусі?
– Творчі вечори;
– Спортивні змагання;
– Інтелектуальні ігри;
– Кіновечори;
– Квести;
– Благодійні ярмарки;
– та багато іншого.
Кульмінацією ж проекту є фестиваль “GREEK WEEK” до якого кожен кампус готує своїх найкращих спортсменів, найталановитіших танцюристів, співаків, тощо, для того, щоб отримати кубок першості та статус переможця на цілий рік.

Залишити відповідь