31 Гру 2017

Звіт громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» за 2017 рік

2017 рік для громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» пройшов настільки продуктивно та плодовито, що ми навіть не помітили швидкоплинності часу.

Спочатку були «Кадети поліції», розпочаті, ще в 2016-му.  Ми проводили екскурсії для юних учасників прокуратурою, обласною державною адміністрацією, пенітенціарною службою і таке інше, а у квітні ми випустили 54 майбутніх правоохоронців і, сподіваємося, що участь у проекті стала для них важливою складовою у формуванні їх особистостей.

У тому ж квітні розпочався інший проект – «Школа молодого письменника», це був дуже цікавий досвід не тільки для учасників, а й для нас самих, бо проектом опікувався сам Сергій Жадан, відомий український письменник, співак і громадський діяч. Результатом спільної праці, нас – як організаторів, учасників – як молодих прозаїків та поетів, стала збірка «Діти метеорита», за що завдячуємо нашим партнерам – Харківській обласній державній адміністрації, Харківському обласному центру молоді та Харківському літературному музею.

А у травні презентували 2-й сезон Школи лідерства Харківської обласної державної адміністрації – значна подія для активної молоді Харківщини. Під своїм дахом Радмір Експохол зібрав майже 500 людей, серед яких студенти, працююча молодь, молоді громадські діячі та усі небайдужі до молодіжної політики Харківщини. Протягом літа було проведено низку цікавих лекцій: і від представників державної влади та місцевого самоврядування, і від представників бізнес-сектору, і від бізнес-тренерів та коучів. А нещодавно Юлія Світлична проводила зустріч з кращими 40-ка учасниками, наразі вони вже успішно проходять стажування в Департаментах та Управліннях ХОДА.

Також проводили «Школу публічного адміністрування» – дуже цікавий проект, на якому учасники оволоділи практичними навичками в сфері проектного менеджменту, актуальними для державної, громадської та комерційної діяльності. Експертами проекту були провідні фахівці кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки ХНЕУ ім. С. Кузнеця, які мають багаторічний теоретико-практичний досвід у сфері управління проектами, написання грантових заявок та реалізації проектів.

Цікаво провести літо ми пропонували студентам філологічних факультетів, які замість виробничої практики мали змогу прийняти участь у MEDIA SCHOOL, школі молодого журналіста. Були цікаві екскурсії, майстер-класи та практична частина – написання статей для молодіжного порталу, можливість відчути себе професійним журналістом.

Літній відпочинок провести з користю ми пропонували і школярам, разом із нашими курсами англійської мови «SMART OWL», а заняття вели представники програми обміну “FLEX” Американської Ради з Міжнародної освіти.

У вересні ми почали підготовку до найскладнішого, і, в одночас, найважливішого нашого проекту – Благодійний Бал Патріотів. Саме завдяки єдності волонтерів, військових та справжніх патріотів Батьківщини наша держава впевнено протистоїть країні-агресору.  Протягом вечора присутні насолоджувалися неймовірною театрально-танцювалньною виставою від студії танцю “All Stars”, яка була пропитана ідеєю збереження миру. Благодійний аукціон було розбито на 3 частини, і присутні гості розкупили майже усі лоти! А гарний музичний настрій забезпечили київський гурт ТаРута та харківські музиканти – група Папа Карло и Борис Севастьянов. Кульмінацією вечора став вальс пар-патріотів, які протягом місяця відвідували тренування, щоб продемонструвати усім гостям, як волонтери, АТОвці та молодь об’єднуються заради спільної мети!

Ми вдячні усім партнерам, без яких цей захід не відбувся би:

  • Харківська обласна державна адміністрація;
  • Харківський обласний центр молоді;
  • Харківська спілка художників;
  • Фармацевтична корпорація «Ананта».

Ми зібралі рекордну суму  – 133 220 гривень, які були направлені на допомогу дітям сімей військових, загиблих у зоні АТО, а також на розробку соціальної інтернет-платформи «Небайдужі».

Частково ми вже передали допомогу сім’ям на Новорічній Ялинці, яку організували представники Укроп-холлу, щоб підтримати дітей загиблих військових і подарувати їм частнику тепла та новорічного затишку. На святі кожен отримав подаруночок, представники організації також прийшли із сюрпризом, наш друг, відомий харківський музикант, художник та поет Олег Рой подарував дітям свої авторські збірки віршів.

В останніх числах грудня Президента громадської організації «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації» Олексія Курцева було обрано Головою Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації, де він буде представляти інтереси нашої організації.

Начебто й усе? Та ні, не все! Було безліч зустрічей із молоддю та студентством, зустріч із заступником міністра Молоді та спорту України Олександром Яремою, багато ефірів на телебаченні, святкових подій та пам’ятних дат.

А що далі? Далі – більше! Низка проектів зараз тривають та будуть продовжені у 2018 році. Багато готових проектів чекають реалізації, ще масштабніших ніж в минулому році.

2017-й був складним, насиченим роком, але таким цікавим! Ми ростемо, розвиваємося та працюємо все більше й більше, для того, щоб робити цей світ, цю країну, Харківщину кращою кожного дня!

Дякуємо усім, хто був поруч! Ми завжди відкриті до нового партнерства!

Вітаємо усіх із прийдешніми новорічними святами!

Залишити відповідь