26 Гру 2017

Звіт щодо цільового використання грошових коштів, зібраних під час благодійного заходу “Бал Патріотів”

25 жовтня 2017 року пройшов благодійний захід «Бал Патріотів», організований громадською організацією «Всеукраїнське студентське братство «Еліта Нації», під час якого було проведено благодійний аукціон і зібрано кошти у розмірі 133 220 гривень.

Кошти збирались на адресну допомогу дітям сімей військових, загиблих у зоні АТО, а також на розробку соціальної інтернет-платформи «Небайдужі».

Довгі два місяці ми займались аналізом і пошуком сімей, які втратили єдиного годувальника, який під час виконання своїх службових обов’язків загинув у зоні проведення Антитерористичної операції. Нажаль, на території Харківщини велика кількість таких сімей, ми обрали 67, які мають малолітніх дітей і вкрай потребують допомоги.

25 грудня 2017 року, під час святкування Різдва у приміщенні Укроп-холлу, ми організували пункт видачі матеріальної допомоги і за один день встигли охопити більш двадцяти сімей, які отримали гроші.

До кінця року планується проведення, ще ряду зустрічей з сім’ями загиблих учасників АТО, а ті хто мешкають у віддалених районах області і не мають змоги особисто приїхати, допомога буде передана іншим зручним способом.

Робимо добрі справи разом!

З наступаючими Новорічними та Різдвяними святами!

Більше фото тут

Залишити відповідь